Najlepiej zabezpieczony ploter HP Designjet T1700/dr PostScript 1118mm 

Ploter HP Designjet T1700/dr PostScript 1118mm

31 stycznia 2018 roku firma HP Inc. zaprezentowała nowe drukarki wielkoformatowe z serii HP Designjet T1700, drukujące do szerokości 1118 mm i wyróżniające się nowoczesnym designem. Są to rozwiązania nowej generacji dla użytkowników z branży CAD i GIS, umożliwiające bardzo szybkie przetwarzanie drukowanych dokumentów oraz oferujące najwyższe standardy zabezpieczeń.

Nowe funkcje drukarek HP Designjet T1700 sprawiają, że są to najbezpieczniejsze obecnie drukarki wielkoformatowe dla grup roboczych. Ulepszone zabezpieczenia mają na celu pomóc firmom, instytucjom oraz jednostkom rządowym drukować dokumenty CAD i GIS, chroniąc je jednocześnie przed nieautoryzowanym dostępem osób nieuprawnionych.

Bezpieczeństwo

Zapewnienie bezpieczeństwa to obecnie główny problemem w przedsiębiorstwach i instytucjach, ponieważ źle zabezpieczone urządzenia, mające dostęp do sieci, mogą umożliwić osobom trzecim dostęp do cennych i poufnych informacji. Seria drukarek HP Designjet T1700 ma wyjątkowe, zaawansowane technologie zabezpieczeń ukierunkowane na ochronę firmowych drukarek sieciowych, dokumentów i danych chronionych.

Plotery HP Designjet T1700 mają nowy, samoszyfrujący się dysk twardy odczytywalny tylko przez samą drukarkę, nawet jeżeli został usunięty z urządzenia. Dodatkowo technologia HP Secure Boot zapewnia ochronę systemu BIOS, a opcja „White list” zezwala na instalację i uruchomienie na urządzeniu wyłącznie zatwierdzonego oprogramowania układowego.

Wydajność

W przedsiębiorstwach z branży GIS coraz częściej pojawia się problem przetwarzania bardzo złożonych danych. Aby płynnie przetworzyć te informacje i poprawić jakość i wydajność pracy projektantów GIS, drukarki HP Designjet T1700 oferują nową, bardzo wydajną architekturę przetwarzania z wykorzystaniem dysku twardego o pojemności 500 GB. Przy przetwarzaniu „ciężkich” plików została w tych urządzeniach wykorzystana technologia Adobe PDF Print Engine.

Jakość

Drukarki wielkoformatowe HP Designjet T1700 oferują również lepszą jakość druku i większą precyzję kolorów, co pozwala na dokładniejsze prezentowanie wydruków. Zestaw atramentów HP Bright Office oraz głowica drukująca o wysokiej rozdzielczości zapewniają głębokie kolory, wysoką skalę szarości oraz najwyższą jakość obrazu.

Ponadto darmowe oprogramowanie drukujące HP Click dostępne dla serii T1700 może być używane przez wszystkich w zespole projektowym do łatwego i szybkiego drukowania projektów i dokumentów w postaci plików PDF, TIFF, JPEG.

Plotery HP Designjet T1700 zostały wyposażone w trzy głowice drukujące (G-PK, MK-Y, M-C) na sześć kolorów: cyan (C), magenta (M), yellow (Y), photo black (PK), matt black (MK) i gray (G).

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że głowice są uniwersalne, nienapełnione fabrycznie tuszem jak to występuje w głowicach do poprzednich modeli drukarek z serii T i Z. Oznacza to, że jedną głowicę można zastosować dla kolorów G-PK, MK-Y lub M-C, po czym, po włożeniu do karetki następuje zapełnienie jej odpowiednimi atramentami i od tego momentu zostaje przypisana do tych kolorów. Jest to bardzo duże ułatwienie niosące oszczędności dla użytkownika. W przypadku dużego obciążenia plotera wystarczy zaopatrzyć się w jedną zapasową głowicę, a nie cały komplet.

HP Designjet T1700 występuje w czterech konfiguracjach:

HP Designjet T1700:           jednorolkowy (W6B55A)
HP Designjet T1700ps:      jednorolkowy z PostScript’em (1VD87A)

HP Designjet T1700dr:       dwurolkowy (W6B56A)
HP Designjet T1700dr ps:  dwurolkowy z PostScript’em (1VD88A)

Urządzenia standardowo wyposażone jest w 128 GB pamięci wirtualnej przy 4 GB pamięci fizycznej DDR3 dla szybszego przetwarzania plików, a dysk twardy o pojemności 500GB pomieści nawet bardzo duże pliki. T1700 posiada wbudowaną kartę sieciową Ethernet 10/100/1000Base-T, która znacząco przyspiesza przesyłanie danych do drukarki.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.wyplot.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz lub zadzwoń do nas. Nasz konsultant dostępny jest pod numerem telefonu: 71 3413796

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *